Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Наша компанія була створена для вирішення питань оснащення автотранспорту спеціальним обладнанням і поставляє на ринок України широкий асортимент сигнально-гучкомовного, засторожуючого, дорожнього та іншого устаткування для оперативних та спеціальних автомобілів транспортних підприємств, що обслуговують відповідні зацікавлені міністерства, підприємства, установи, відомства, апарати та служби України.
Основним напрямком діяльності підприємств є розробка і монтаж різноманітних типів спеціального обладнання на спецавтотранспорт, а також його гарантійне та післягарантійне обслуговування.
На даний час ми готові запропонувати до Вашої уваги широкий спектр сигнально-гучкомовного та, на базі сучасних світлодіодних технологій, світло-сигнального обладнання для транспортних засобів спеціального призначення: лампи супроводження, різноманітні виблискові маячки, жезли регулювання, алкотестери та інше, а також універсальні дистанційні вимірювачі швидкості руху автомобілів „БЕРКУТ”, „ВІЗІР”, „АРЕНА” та „РАДІС”.

На сайті компанії http://litvinov1.prom.ua/ розміщено різноманітні фото и відеоматеріали продукції нашого власного виробництва так вкрай необхідної у Вашої повсякденній роботі.

ФЛ-П Литвинов Н.В. © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua